HABERLER

<-Geri Dön

DENSO nun Geçmişi ve Geleceği

09-12-2019 12:51

DENSO, tüm dünyada otomobilleri çekici, eğlenceli ve kullanışlı hale getiren teknolojiler sunuyor. DENSO aynı zamanda, otomobillerin olumsuz etkilerini azaltma gibi önemli bir görevi de yerine getiriyor: küresel sera gazı emisyonlarının çevre üzerindeki olumsuz etkilerinin ve trajik ölümcül otomobil kazalarının azaltılması.

DENSO, yaşamı korumaya (emniyet ve güvenlik), dünyayı korumaya (çevre) ve çocuklarımıza daha parlak bir gelecek hazırlamaya odaklanmıştır. "Çevre""Emniyet ve Güvenlik" ile ilgili bu öncelikli alanlar, paydaşlarımızdan ve DENSO çalışanlarından alınan fikir veya beklentilere dayanır ve DENSO Group'un Uzun Vadeli 2020 Politikası'nda açıklanmıştır.

Yalnızca çevre üzerindeki etkimizi en aza indirecek ve ölümcül trafik kazalarının azaltılmasına yardımcı olacak ürünler geliştirerek değil, aynı zamanda eğitim, gönüllülük programları ve farklı katkılarımızla yerel toplumlarla ilişkilerimizi güçlendirerek de bu misyonu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Başarımız çalışanlarımızın sürekli katkıları ile yönlendiriliyor ve toplumla daha fazla etkileşim için çalışanlarımızın DENSO grubundaki faaliyetlerini destekliyoruz.

Bu İçeriği Paylaş:
Yukarı
WhatsApp Destek