HABERLER

<-Geri Dön

Tokyo Motor Show 2019 DENSO Standı

09-12-2019 12:12

 

Bu fuar için, DENSO üç çözüm alanına odaklanacak: “Gelecekteki Taşımacılık Topluluğu Yaratmak için Yetenekleri Uygulama” başlıklı daha büyük fuar temasını desteklemek için “Güvenlik Çözümleri”, “Enerji Çözümleri” ve “Bağlantılı Çözümler”. AR * 1 minyatür simülatörü ile en yenilikçi araç ürünlerini interaktif bir şekilde tanıtacak. Simülatör, DENSO’nun diğer stand özellikleriyle birlikte, göstericilere üç çözüm alanındaki DENSO’nun çekirdek teknolojilerini ilk elden deneyimleyecek ve şirketin mobilite konusunda yeni bir değer yarattığı için sosyal sorunları çözme yeteneğini vurgulayacaktır.

Güvenlik Çözümleri

Trafik kazası olmayan güvenli bir topluma ulaşmak için DENSO, hali hazırda bulunan yeni otomobiller ve araçlar için kapsamlı güvenlik sağlayan teknolojiler ve ürünler geliştiriyor. Standta, pedal düşürme hızlandırma kontrolleri gibi çeşitli gelişmiş güvenlik ürünleri gösterilecek. Ek olarak, DENSO, ziyaretçilerin projeksiyonlar ve minicarlar kullanarak DENSO görüntü sensörlerinin ve milimetre dalga radarlarının performansını deneyimleyebilecekleri sadece 1 lux ışık veya "ay ışığı karanlığı" olarak adlandırılan bir alana sahip olacaktır.

Enerji Çözümleri

Daha fazla çevresel sürdürülebilirlik elde etmek için DENSO, otomotiv enerji yönetimi ve enerji fazlası depolaması gibi enerji ile ilgili çözümler ve ayrıca müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli motorlar geliştiriyor. Stand, DENSO’nun elektrifikasyon yaklaşımını, şirket için uzun zamandır odaklanmayı ve taşımacılıkta etkin enerji çözümlerinin anahtarını anlamanız kolay bir ekran sağlayacak. DENSO ayrıca elektrikli araçlar için gerekli olan motorları, invertörleri ve akü izleme ünitelerini tanıtacaktır * 2.

Bağlı Çözümler

DENSO, arabadaki yolculara transit olarak daha rahat ve konforlu olanaklar sunmak için, araçları buluta ve çeşitli hizmetlere bağlayan yenilikçi sistemler ve teknolojilerdir. DENSO KENTSEL FİLMLER standında bulunan simülasyon vagonunda ziyaretçiler ziyaretçilerin yaşamın rahatlığını ve eğlencesini üç senaryoda deneyimleyebileceklerdir: seyahat, iş ve günlük yaşam.

* 1 Artırılmış Gerçeklik

* 2 Hibrit Araç (HV), Takılabilir Hibrit Araç (PHV), Yakıt Pili Araç (FCV), Elektrikli Araç (EV)

Bu İçeriği Paylaş:
Yukarı
WhatsApp Destek